Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 138

Svátky

Ani se nenadějete a budou tu opět Vánoce, ty nejkrásnější svátky v roce. Pro mnohé však nastává stresující období plné příprav, a hlavně složitého rozhodování, co komu vybrat za dárek. Už nemusíte dále hledat, na Apart.cz objevíte originální doplňky se svátečními vzory, které určitě potěší nejen maminku, sestru a nejlepší kamarádku, ale také kolegyni z práce.

Náramky

Skvělým tipem jsou stříbrné náramky s přívěskem ve tvaru vánočního stromu, soba, sněhové vločky nebo zvonečku. Děti si zamilují náramek s ikonickým Mickey Mousem v převleku Santa Klause, který najdete v kolekci Disney by Apart. Mezi trendy kousky patří šňůrkové náramky s oblíbenými motivy. Přidejte je ke svým hodinkám a zkombinujte s dalšími šperky.

Náušnice

Správně zvolené doplňky mohou změnit celkový styl outfitu a pozvednout jej na úplně novou úroveň. K dispozici jsou náušnice jak v minimalistickém, tak i výrazném designu se zářivými zirkony, diamanty nebo barevným smaltem. Na vánočním večírku a u štědrovečerní tabule vás dokonale zkrášlí zlaté či stříbrné náušnice v podobě andělů, sněhových vloček, sobů, stromečků, zvonků a sněhuláků.

Náhrdelníky a přívěsky

Nabídka obsahuje také stříbrné náhrdelníky s motivem stromku či soba. Slaďte je například s náramkem nebo náušnicemi a sestavte si jedinečné sety, které vám bude každý závidět.

Působivou variantou k náhrdelníku jsou přívěsky ve formě sněhové vločky, sněhuláka či vánočního stromečku. Nezapomeňte k nim zvolit také vhodný řetízek.

Tipy na vánoční dárky

Roztomilý sob je symbolem Vánoc stejně jako Santa Klaus nebo Ježíšek. Milovníci třpytivých kousků ocení klíčenku ve tvaru soba s leklými krystaly, červenou mašličkou a kožešinovou bambulí. Navodí slavnostní atmosféru a ozdobí nejen klíče, ale také batoh či kabelku.

Šperky nejlépe vyniknou, pokud jsou věnovány v soupravě. Nyní můžete vybrané produkty zakoupit se slevou až 40%. Tak neváhejte a udělejte radost sobě nebo svým blízkým okouzlujícím dárkem!