Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 44

Sova

Význam sovy jako symbolu vzdělání a učenosti má své kořeny v řecké mytologii. Athéna, bohyně moudrosti byla zobrazována v její společnosti. Na Apart.cz najdete mnoho překrásných vzorů s tímto obdivuhodným stvořením.


Máte doma pilnou studentku? Pořiďte jí stylovou ozdobu v podobě náušnic se sovou posetou lesklými zirkony. Pro celkový styling přidejte i přívěsek ze stejné kolekce . Nezapomeňte k němu zvolit i vhodný řetízek. Holčičky ocení roztomilou soupravu s barevným smaltem.


Nevíte, co darovat vášnivým čtenářům? Vhodnou alternativou k obvyklé knize je také stříbrná záložka s motivem pírka a sovy. Kromě praktického využití zastane i roli estetickou. Navíc na ni můžete nechat vyrýt oblíbený slogan či vlastní věnování a dárek tak personalizovat.


Se šperky Beads si dle svého přání vytvoříte originální soupravy. Nejprve zvolte základní typ náramku, náhrdelníku nebo náušnic, na které poté přidávejte korálky či přívěsky. Mezi populární kousky patří hlavně romantické a rostlinné vzory či motivy představující oblíbené zvíře, hobby, barvu nebo osobnost. Korálek ve tvaru sovy udělá radost nadšeným studentům, učitelkám i milovníkům knih.


Stejným způsobem si sestavíte každodenní doplněk také s kolekcí Charms. Na řetízek s očky připněte jedinečné přívěsky na karabince. K dispozici jsou i hotové sady, které pro vás připravili návrháři Apartu, například s motivem sovy.