Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 64

Sněhová vločka

Nastává to nejkrásnější období v roce, čas míru, lásky a pohody. Okouzlující šperky s motivem sněhové vločky potěší jak milovníky vánočních svátků, tak i zimních sportů. Bohatá nabídka doplňků je dostupná na stránkách Apart.cz a v kamenných prodejnách.

Náramky

Sháníte výjimečný dárek pro kamarádku, sestru nebo kolegyni z práce, která slaví narozeniny v zimě? Věnujte jí řetízkový či pevný náramek se sněhovou vločkou. K dispozici jsou jak minimalistické, tak i výrazné náramky se třpytivými kamínky. Doporučujeme je vrstvit a vyzkoušet různé kombinace. V kolekci Fun Fun najdete originální náramek na světle modré šňůrce se sněhovou vločkou, který ocení příznivci nejnovějších trendů. Přidejte ho ke svým hodinkám a vytvořte si zajímavý set.

Náušnice

Na světě neexistují dvě identické vločky, stejnou různorodostí se může pochlubit i nabídka šperků Apart. Prohlédněte si náušnice v decentním nebo jedinečném designu s lesklými zirkony, krystaly, smaltem a minerálním pylem. V módě je také nosit v každém uchu jinou náušnici, proto si pořiďte například tzv. pecky ve tvaru vločky a soba.

Náhrdelníky

Hledáte mimořádný kousek na vánoční večírek? Díky zlatému či stříbrnému náhrdelníku se sněhovou vločkou vás nikdo nepřehlédne! U značky Artelioni objevíte vzory vyrobené z ušlechtilé oceli. Náhrdelník s přívěskem ve formě sněhové vločky ozdobené minerálním pylem nadchne všechny milovníky neobvyklých doplňků.

Přívěsky

Nabídka by nebyla kompletní bez překrásných přívěsků s motivem vločky jako vystřižené z ledového království. Zářivé odlesky přívěsků se zirkony k vám přitáhnou pozornost. Dáváte-li přednost jemnému vzhledu, zvolte minimalistický přívěsek. Nezapomeňte k němu vybrat také vhodný řetízek.

Soupravy

Set, který se skládá z náramku, náhrdelníku, náušnic nebo přívěsku se sněhovou vločkou, se stane dokonalým dárkem k Vánocům. Na výběr jsou jak stříbrné, tak i zlaté soupravy s luxusními drahokamy.