Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 9

Ryba

Populární motiv, který je symbolem hojnosti a znovuzrození. Je také spojen s křesťanstvím a Vánocemi, svůj vlastní význam má však i v ostatních světových náboženstvích. Navíc jsou ryby dvanáctým znamením zvěrokruhu, a proto jsou šperky s rybami skvělým tipem na dárek k narozeninám. Mimoto však udělají radost například milovníkům vodních sportů, rybaření nebo loďařství.

Sháníte vkusný a přitom originální doplněk na každodenní nošení? Pořiďte si náušnice ve formě rybiček s leklými zirkony či barevným smaltem. Na dovolené u moře vás zkrášlí řetízkový náramek s jemnými přívěsky v podobě ryby, korálu, mušle a hvězdice. Stříbrný nebo pozlacený přívěsek s rybou se stane ochranným talismanem pro každého, kdo se narodil v tomto pozoruhodném znamení.

Kolekce Charms přináší řetízkové náramky, náhrdelníky a náušnice s očky pro připnutí jedinečných přívěsků na karabince. Ty mohou představovat osobnost, hobby, oblíbenou barvu či zvíře. V bohaté nabídce objevíte také přívěsek ve formě ploutve, který nesmí chybět žádnému milovníkovi plavání. Vytvořte si okouzlující soupravu, kterou vám bude každý závidět a dokonale vás ozdobí při jakékoliv příležitosti.