Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 286

Rozeta

Tento populární motiv stylizovaného květu růže najdeme ztvárněný v různých uměleckých odvětvích, například na prvcích středověké architektury, obrazech i moderním oblečení či špercích. Kromě estetického hlediska slouží rozeta i jako symbol ochrany. Vyberte si z široké nabídky produktů dostupných na Apart.cz a zařaďte do své šperkovnice i tento okouzlující vzor.

Prsteny

Jedinečnými doplňky v boho stylu jsou prsteny zdobené rozetou. K dispozici jsou i diamantové prsteny s rubíny, safíry, onyxy, smaragdy nebo topazy, které vás zkrášlí při návštěvě plesu či opery.

Náramky

Mezi oblíbené kousky na každodenní nošení patří zlaté, stříbrné a pozlacené náramky s rozetou.


Díky vrstvení šňůrkových, korálkových a řetízkových náramků docílíte vysoce módní looku. Preferujete jemné, nebo výrazné šperky? Podle svého vkusu dejte přednost buď minimalistickým, či nevšedním náramkům s přívěskem posetým drahokamy. Značka Artelioni přichází s neobvyklými vzory, které ocení vyznavači originálních doplňků.

Náušnice

Vzdušné šaty, krajkové halenky, háčkované topy…ty všechny volají po překrásných náušnicích v bobo a etno stylu. V Kolekci Magic Moments najdete mimo jiné decentní náušnice ve formě rozety. Tvář opticky prodlouží visací náušnice se skleněnými korálky, krystaly, křemeny a acháty. Elegantní náušnice osazené zirkony a diamanty zase podtrhnou večerní outfit.

Náhrdelníky a přívěsky

Nabízíme zlaté, stříbrné i pozlacené náhrdelníky s motivem rozety. Příznivci barev si zamilují náhrdelníky vyrobené z ušlechtilé oceli, mosazi a bronzu. Celkový styling zvýrazníte přidáním náhrdelníku, prstenu, náramku nebo náušnic ze stejné kolekce. Kousky můžete různě kombinovat a přidávat na základě situace nebo události.


Dejte svému oblíbenému řetízku novou podobu a vyberte si z naší nabídky jemných či nápadných vzorů se zářivými kamínky.

Brože

Tvar rozety najdete i na nadčasových doplňcích jako jsou například brože. Můžete s nimi sepnout šátek a šálu nebo ozdobit své šaty, sako, košili či třeba basic tričko. Obdivné pohledy vám zajistí originální brož s jantarem.