Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 4

Roh hojnosti

Tento motiv blahobytu a prosperity má své kořeny v antice, přesněji řečeno v řecké mytologii. Často se setkáte s variantou v červené barvě, která je v mnohých kulturách považována za tradiční symbol štěstí nebo úspěchu. Tento typ je populární zvláště v jižní Itálii, kde jsou dekorace v podobě chilli papriček velmi oblíbené.

Dopřejte si pocit výjimečnosti a vyzkoušejte nové, odvážné kombinace šperků s rohem hojnosti z nabídky Apart. Nejlépe vyniknou ve formě kompletů ze stejné kolekce. Jsou mimořádnými letními doplňky, jež vás nejen zajímavě ozdobí, ale navíc vám přinesou i štěstí.

Decentními vzory na každodenní nošení jsou zlaté a stříbrné náramky. S výraznějšími kousky přichází značka Artelioni. Mosazné a bronzové náramky s rohem hojnosti a smaltovanými prvky vás okouzlí neobvyklým designem a zářivými odstíny.

K dispozici jsou také překrásné náhrdelníky s více řetízky, v minimalistické podobě, s černým nebo červeným rohem hojnosti i osazené kamínky.

Celkový styling zakončete kruhovými náušnicemi s přívěsky ve tvaru rohu hojnosti.

Pokud hledáte neobvyklý dárek k narozeninám, šperky s tímto motivem budou tím pravým. Roh hojnosti věnujte kamarádce, mamince nebo sestře a dodejte zajímavou historku o jeho původu.