Ovoce

Sladké, šťavnaté, jen se zakousnout….

Letní měsíce jsou skvělou příležitostí, kdy můžete vyzkoušet hravé doplňky, na které byste si po zbytek roku netroufla. Originální šperky s motivem ovoce se vyznačují dokonalým zpracováním a jemnými detaily. Patří mezi populární vzory, které okouzlí nejen dívky, ale i dospělé ženy.

Také jste si jako malá dávala třesně za uši? Náušnice v podobě ovoce s barevným smaltem, nebo zirkony přináší prázdninové vzpomínky s dávkou nostalgie. Zatímco důvtipné náušničky ve tvaru jablka či třešní jsou překrásnou každodenní ozdobou, na exotické dovolené dejte přednost stylovým náušnicím s melounem nebo ananasem. Pořiďte si je společně se svou dcerou a užijte si spoustu zábavy.

Na Apart.cz objevíte i drobné zlaté a stříbrné přívěsky ve formě jahod, ananasu a třešní. K dispozici jsou i kousky se smaltem či třpytivými kamínky. Darujte je jako součást setu, nebo nakombinujte několik šperků s oblíbeným druhem ovoce. I zde platí ustálené rčení, že fantazii se meze nekladou!

Osobité soupravy si vytvoříte s kolekcí Beads. Na základní typ náramku, náhrdelníku či náušnic navlékněte jedinečné korálky a přívěsky, které vás zkrášlí při každé příležitosti. Populární jsou obzvláště romantické, rostlinné a zvířecí vzory. Motiv ovoce bude zajímavým přírůstkem do vaší sbírky. Chystáte se na návštěvu New Yorku? Pořiďte si korálek v podobě jablíčka a nechte si na něj vyrýt symbol ukrývající speciální význam nebo začáteční písmeno.

Stejným způsobem si snadno sestavíte nadčasový doplněk také s kolekcí Charms. Na řetízek s očky připněte například přívěsek se srdcem, nekonečnem, písmenem nebo dalšími oblíbenými tvary. Jejich jednoduchou obměnou pak celkový vzhled přizpůsobíte situaci, právě proto jsou skvělým tipem na dárek pro všechny ženy, které rády a často mění svůj styl. Ohromnou radost udělají například na oslavě narozenin či svátku. Nabízíme i neobvyklé kousky jako je přívěsek s ananasem, který vás naladí na letní vlnu pohody.