Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 30

Medvěd

Pamatujete si ještě na svého milovaného plyšáka? Medvídek je symbolem bezstarostného dětství a hračkou, která si získala oblibu po celém světě. Často naše blízké nazýváme jeho jménem, a tím dáváme najevo svou lásku a péči. Inspirujte se nabídkou šperků s motivem medvídka a překvapte svou milovanou osobu překrásným kouskem se speciálním významem.

Náramek

Sháníte dárek k narozeninám pro svou dceru či neteř? Náramek s medvídkem a destičkou je perfektní volbou. Nechte na něj vygravírovat vlastní věnování a překvapte výjimečným doplňkem. Svou polovičku potěšíte zlatým náramkem s roztomilým medvídkem a srdíčkem.

Náušnice

Mezi dívkami i ženami patří mezi jedny z nejpopulárnějších a nejčastěji volených šperků. Nabízíme stříbrné, zlaté a pozlacené náušnice s medvídky. Náušničky v podobě pandy nebo koaly zaujmou svými smaltovanými detaily. Jak Minimalistické tak i výrazné vzory se třpytivými diamanty se stanou překrásným šperkem na každý den.

Přívěsek

Milovaný medvídek je hračkou, se kterou se holčičky nerady loučí. Můžete jim však pořídit talisman, díky kterému ho budou mít neustále u sebe. Stříbrný přívěsek s řetízkem bude výjimečným dárkem například k narozeninám, svátku nebo Vánocům. Slaďte k němu také náušnice a vytvořte kouzelný komplet, který vaši dceru zkrášlí za jakékoliv situace.

Beads

Sestavte si originální sety náramků, náhrdelníků nebo náušnic a podlehněte jedinečné kolekci Beads i Vy! Nejprve si zvolte základní typ šperku, na který budete přívěsky a korálky navlékat. Mezi zajímavými kousky najdete korálky ve formě srdce nebo obláčku, ze kterého visí roztomilý medvídek. K dispozici jsou i hotové soupravy s nejoblíbenějšími kompozicemi, které jsou připraveny ihned udělat radost. Přivítejte například nového člena rodiny a potěšte maminku při návratu z porodnice originálním šperkem, který ji bude vždy připomínat tento kouzelný okamžik.

Slavnostní doplňky

Bývá zvykem věnovat při příležitosti narození nebo křtu miminka speciální dárek na památku. Působivou alternativou k tradičním šperkům jsou překrásná chrastítka, dudlíky či lžičky z drahocenného kovu, které v sobě ukrývají místo na uložení prvního vypadlého zoubku. Vyberte si například zlatý nebo stříbrný dudlík s medvídkem. Pro chlapce zvolte vzor s modrým kamínkem a pro dívku s růžovým.