Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 130

Medailonky

Křest svatý a první přijímaní se slaví ve společnosti celé rodiny a patří mezi jedny z nejdůležitějších událostí v životě každého věřícího člověka. Při této příležitosti je zvykem darovat nějaký šperk na památku. Tradičně to bývá medailonek s motivem Madonky nebo Ježíše, oblíbené jsou však i přívěsky ve formě kříže či anděla. Potěší také dlouhodobě nemocného, milovanou babičku nebo řidiče, který je neustále na cestě. Pro ty všechny se stane ochranným talismanem, který nedají z ruky.

Můžete vybírat ze zlatých, stříbrných a pozlacených medailonků, a to jak v kulatém, oválném, čtvercovém, tak i srdíčkovém tvaru. Nabízíme vzory v klasické podobě, moderním designu s jednoduchými liniemi či posázené třpytivými diamanty. Nezapomeňte k nim sladit i řetízek, populární jsou například druhy jako je Anker, Figaro nebo Singapur.

K dispozici jsou také překrásné soupravy a náhrdelníky s medailonky. Pro umocnění celkového dojmu opatřete šperk gravírováním. Dejte na něj vyrýt symbol, jméno, datum nebo krátký vzkaz dle vlastního výběru.