Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 44

Lotosový květ

Design šperků z nabídky Apart je často inspirován přírodou. Kromě růží je jedním z nejoblíbenějších květinových motivů lotosový květ, který je symbolem vyrovnané mysli, čistoty a dokonalé krásy.

Náramek

Decentní zlatý i stříbrný náramek s lotosovým květem bude nádherným doplňkem každého outfitu. Stane se také báječným dárkem pro kamarádku k narozeninám nebo svátku.

Náušnice

Vzor této exotické rostliny najdete i na náušnicích. Spojení lotosového květu a jantaru vás oslní zářivými barvami a jemným vzhledem. Neméně zajímavé jsou zlaté i stříbrné náušnice ve tvaru lotosového květu se zirkony.

Náhrdelník

Pro milovníky zlatého kovu jsme vytvořili minimalistické nebo třpytivé náhrdelníky s kamínky a barevnými korálky v podobě lotosového květu.

Přívěsek

Originálním doplňkem jsou stříbrné a zlaté přívěsky s motivem lotosového květu. Pro milovníky módních šperků zvolte kolekci Charms, která nabízí možnost vytvořit osobité soupravy náramků a náhrdelníků s přívěsky. Rozšiřte svou sbírku o symbolický přívěsek s lotosovým květem nebo dalšími populárními motivy.