Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 76

Lapač snů

Kruh se síťovaným výpletem ozdobený korálky a peříčky. Je přímo spojován s indiánskou kulturou. Tradičně se věší nad lůžko, kde má působit proti temným silám a zlým snům. I v dnešní době se těší velké oblibě a stal se populárním doplňkem boho stylu. Motiv najdete kromě bytových dekorací také na oblečení. Nejkrásnější formou jsou však šperky. Náhrdelník, náramek, přívěsky nebo náušnice s lapačem snů slouží jako ochranné amulety, které zároveň přinášejí dobrou náladu a štěstí. Jsou určeny pro ženy, které jdou nerady s davem, ale naopak preferují originální kousky s příběhem.

Náramky

Přitáhnou k vám pozornost a dodají pocit sebevědomí. Náramek s lapačem snů vás ozdobí jak při procházce po městě, tak během letního festivalu. Objevte zajímavé provázkové náramky se zlatými, stříbrnými a pozlacenými přívěsky nebo řetízkové náramky s korálky či kamínky. Vrstvěte je přes sebe, kombinujte různé materiály a barvy kovů.

Náušnice

Hledáte-li mimořádný dárek pro kamarádku, zlaté, stříbrné a pozlacené náušnice s lapačem snů budou tou správnou volbou. Visací náušnice prodlouží dámskou šíji a stanou se překrásným doplňkem například letních šatů nebo jemné halenky. Nezapomeňte je sladit i s ostatními šperky v boho stylu, například s motivem křídla. Milovníkům nejnovějších módních trendů nesmí chybět náušnice značky Elixa a Artelioni v moderním geometrickém designu.

Náhrdelníky

Ochranu a štěstí zajistí osobitý talisman v podobě lapače snů. Dáte-li přednost minimalistickému, nebo ozdobnému náhrdelníku, záleží pouze na osobním vkusu. Na večerní akce však doporučujeme zlatý náhrdelník s lapačem snů s lesklými diamanty, jež působí elegantním dojmem.

Náramky Beads a Charms

Pokud jste typ ženy, která nikdy nevychází z domu bez svých oblíbených šperků, je pro vás kolekce Beads ta pravá! Kombinování přívěsků a korálků přináší nespočet možností, které si zamilujete. Obměňujte je, libovolně přidávejte podle nálady nebo události, na kterou se chystáte. Pořiďte si je společně s kamarádkou a užijte si spoustu zábavy při sbírání přívěsků. Během vytváření vlastního setu se inspirujte nabídkou náramků vytvořených z populárních motivů, jakými jsou lapač snů, srdíčko nebo čtyřlístek.

Stejným způsobem sestavujte soupravy šperků Charms. Na řetízkové náramky a náhrdelníky připněte přívěsek s lapačem snů v decentní či výrazné formě a oslavte indiánské léto ve velkém stylu.