Kůň

Je nádherné a ušlechtilé zvíře, které po staletí symbolizuje vznešenost a eleganci. Snad každé dítě sní o vlastním poníkovi. Na Apart.cz najdete širokou nabídku okouzlujících šperků ze stříbra, pozlaceného stříbra a smaltu s populárními motivy koní.


Jedinečné kousky s motivem koně se stanou skvělým dárkem pro všechny obdivovatele těchto výjimečných zvířat. Díky nim můžete mít svého oblíbeného koně neustále u sebe, vyjadřovat tím svou lásku a připomínat si krásné chvíle strávené v jeho přítomnosti.

Náramek

Provázkový náramek se stříbrným přívěskem ve tvaru koně je stylový a nadčasový kousek pro štěstí. Navíc si na něj můžete nechat vyrýt osobní věnování či symbol. Více elegantní variantu přináší řetízkový náramek s koněm v jednoduchém, ale oslnivém designu.

Náušnice

Ať už stříbrné nebo pozlacené, minimalistické a nadčasové náušnice s motivem koně se stanou oblíbeným doplňkem nejedné ženy. A každé malé princezně vykouzlí úsměv na tváři roztomilé náušnice s koníky, které jsou zdobeny pestrobarevným smaltem.

Náhrdelník

Překrásný náhrdelník s přívěskem v podobě koně bude perfektně ladit s náramkem a náušnicemi se stejným vzorem. Jednotlivé šperky se dají vzájemně kombinovat, díky čemuž udělají vícenásobnou radost.

Přívěsek

Kolekce Charms nabízí originální řetízkové náramky, náhrdelníky a náušnice s očky, na které můžete připnout nejrůznější přívěsky na karabince. Milovníkům jezdectví nesmí chybět stříbrný přívěsek s koněm, který skvěle oživí každý outfit.