Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 181

Jóga

V dnešní uspěchané době je potřeba se občas zastavit a zbavit se stresu. Jelikož pravidelné cvičení jógy a meditace prospívají nejen tělu, ale také mysli, vytvořili jsme spoustu jedinečných šperků s ásanovými motivy. Pomohou vám najít ztracenou rovnováhu a vnesou do života špetku harmonie. Namaste…

Náramky a prsteny

Ať už patříte mezi zkušené jogíny, nebo jste teprve začátečník, náramky s rozetou, znakem jin a jang, půlměsícem, nekonečnem, lotosovým květem či postavou v ásanové pozici budou pro vás tím pravým!

K dispozici jsou jak minimalistické, tak i výrazné kousky se zirkony, perlami, acháty nebo skleněnými korálky, které symbolizují čakry. U značky Elixa objevíte jedinečné prsteny a náramky, které vám bude každý závidět. Při procházce po pláži, ale také během meditace vás skvěle ozdobí řetízek na kotník.

Nezapomínáme ani na muže, a proto v bohaté nabídce nechybí pánský náramek s budhou.

Náušnice

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým zlatými, stříbrnými nebo pozlacenými náušnicemi s ásanovými symboly. Mezi bestsellery patří náušnice ve tvaru oka nebo ruky fatimy, tzv. hamsy, které mají funkci ochranného talismanu. Na Apart.cz najdete působivé i jemné náušnice, které zkombinujete s jakýmkoliv oblečením. Zajímavým doplňkem se stanou také visací náušnice vyrobené z ušlechtilé oceli.

Náhrdelníky a přívěsky

Celkový look přivedete k dokonalosti díky náhrdelníku s jógovými motivy. Slaďte k němu například náramek nebo náušnice ze stejné kolekce a sestavte si soupravu, která vás ozdobí při každé příležitosti. Příznivci nejnovějších trendů si zamilují originální náhrdelníky od značky Elixa.

Zajímavou variantou jsou také decentní anebo třpytivé přívěsky se zirkony či jantarem, které k vám přitáhnou pozornost. Vyberte k nim také řetízek a věnujte výjimečný dárek!

Beads a Charms

Jóga je nejen cvičební technikou, ale hlavně životním stylem. Se šperky Beads si vytvoříte nevšední sety přesně podle svého přání. Na základní typ náramku nebo náhrdelníku navlékněte přívěsky, které budou představovat vaši osobnost. Doporučujeme přívěsek ve formě písmena, znamení zvěrokruhu, zvířete a hobby. Objevíte mezi nimi také přívěsky se znakem jin a jang či půlměsícem, které mají pomáhat nastolit harmonii.

I kolekce Charms umožňuje tvorbu originálních doplňků. Na řetízek s očky připněte přívěsky se svými oblíbenými motivy. Jogíni ocení například přívěsek v podobě lotosového květu, slunce nebo měsíce. Můžete se inspirovat i hotovými soupravami, které pro vás připravili návrháři Apartu.