Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 29

Jednorožec

Bájné zvíře v podobě bílého koně s rohem najdete ve starověkých pověstech, literárních dílech i v populární kultuře. Jednorožec je ztělesněním moudrosti, síly a inteligence. Je stejnou měrou oblíben jak u dětí, tak i dospělých. Prohlédněte si nabídku šperků Apart, která obsahuje velké množství originálních kousků s tímto kouzelným tvorem.


Náramky patří mezi působivé doplňky na každý den. Malé parádnice neodolají roztomilým ozdobám ve formě náramku s jednorožcem na růžovém či modrém provázku. K dispozici jsou i stříbrné náušnice, tzv. pecky s barevným smaltem. Slaďte je například s náramkem či přívěskem ze stejné kolekce a sestavte tak překrásnou sadu, které nikdo neodolá. Nabízíme také decentní variantu pozlacených nebo zlatých náušnic s jednorožcem.


Díky šperkům Beads budete mít své oblíbené motivy neustále u sebe. Vyberte si základní náramek či náhrdelník a navlékněte na něj přívěsky přesně podle svého přání. Duhový jednorožec bude značit radost ze života, hravost nebo například toleranci.