Hudba

Jak již řekl slavný filozof Platón: "Hudba a rytmus nacházejí cestu k nejskrytějším místům duše“. Mnoho lidí si bez svého oblíbeného mixu písniček neumí svůj den ani představit. Doprovází je při cestě do práce nebo je nabíjí pozitivní energií při různých aktivitách jako je třeba cvičení. A to ani nemluvíme o profesionálních hudebnících, pro které je hudba hlavním smyslem života. Šperky s hudebními motivy jsou jedinečným způsobem, jak dát najevo své zájmy a potěšit tak i další důležitý smysl, kterým je v tomto případě zrak. 

Sháníte stylový kousek pro dceru, sestru nebo kamarádku, která ráda zpívá? Pořiďte jí zlatý přívěsek v podobě not. Doporučujeme k němu sladit i řetízekVhodný druh je v tomto případě AnkerLanko či Singapur

Stříbrné náušnice, tzv. pecky, s hudební tématikou se stanou překrásným doplňkem na každý den. Stejně skvěle vás však ozdobí i během koncertu a festivalu. Jemný houslový klíč nebo noty se třpytivými zirkony si pořiďte společně se svojí kamarádkou. Můžete je mezi sebou kombinovat a držet se tak současného trendu, který doporučuje nosit v každém uchu jinou náušnici.

Dokonalým tipem na narozeninový dárek je souprava s přívěsky a korálky z kolekce Beads. Přívěsky se dají postupně přidávat a podle příležitosti nebo nálady obměňovat. Mezi populárními motivy najdete také pozlacený houslový klíč, který představuje lásku k hudbě.

šperky Charms umožňují vytvářet  sety, které budou reflektovat osobnost a zájmy. Na řetízek s očky připněte přívěsky na karabince. K dispozici je velké množství vzorů od minimalistických až po osazené třpytivými kamínky. Jak v opeře, tak i na rockovém koncertu zazáříte díky řetízkovému náramkunáhrdelníku nebo náušnicím s přívěskem ve tvaru noty.