Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 73

Čtverec

Tento oblíbený tvar symbolizuje stabilitu a bezpečí. Prohlédněte si nabídku šperků s motivem čtverce, která okouzlí všechny vyznavače originálních doplňků.

Náramky

Móda se mění, geometrické vzory však stále zůstávají trendy, proto si pořiďte šňůrkový náramek ozdobený kulatými a čtverhrannými korálky. Díky posuvnému zapínání se snadno přizpůsobí každému zápěstí. Slavíte významné výročí či životní událost? K tomu se perfektně hodí zlaté náramky se srdcem a čtvercem, na které si můžete nechat vygravírovat osobní věnování. Třpytivý briliant je poté oslnivým detailem, kterému žádná žena neodolá. Se zajímavými kousky přichází i značka Elixa. Milovníky moderních šperků potěší například náramek vyrobený z ušlechtilé oceli.

Náušnice

Populární tvar čtverce mají i zlaté, stříbrné a pozlacené náušnice. K dispozici jsou jak jemné, tak výrazné doplňky na jakoukoliv příležitost. Kolekce Black and White přináší náušnice v podobě čtverce s černými kamínky, které ocení všichni příznivci emo nebo gothic stylu. Skvěle vás však zkrášlí také při návštěvě divadla či večírku. Preferujete naopak barvy? Pak pro vás budou náušnice z kolekce Colours tím pravým. I někteří muži rádi nosí náušnice, věnujte jim jedinečný kousek ve formě pyramidy.

Náhrdelníky a přívěsky

Celkový styling zakončete náhrdelníkem v podobném designu. Sháníte decentní, ale zároveň zajímavý dárek pro své nejbližší? Zkuste zlatý náhrdelník s destičkou a nechte si na něj vyrýt krátký vzkaz, jméno či například symbol. Výjimečného looku docílíte i přidáním dvojitého náhrdelníku s čtverhrannými korálky od značky Elixa.


Nabízíme také přívěsky v podobě čtverce ozdobené jantarem, perlou, zirkony nebo zářivými diamanty. Nezapomeňte k nim sladit i vhodný řetízek. Největší radost udělají v soupravě s náušnicemi ze stejné kolekce.