Řetízky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 38

Řetízek

Je základním typem šperku a rozhodně by neměl chybět v žádné šperkovnici. Vyplatí se pořídit si hned několik kousků najednou. Oproti hotovým náhrdelníkům mají tu výhodu, že si můžete zvolit přesnou délku, motiv či barevné provedení, které vám bude nejlépe vyhovovat. Jednoduché řetízky působí minimalistickým dojmem, pokud na ně však přidáte přívěsky, rázem docílíte jedinečných doplňků podle svého vkusu.

Řetízek ze zlata

V klenotnictví Apart najdete zlaté řetízky ve všech klasických vzorech. Velmi populární druh je Anker nebo Singapur a Liščí ocas s výraznými detaily. Design drobných kuliček či tyčinek vytváří zajímavý efekt, který se skvěle hodí jako ozdoba při elegantním stylingu.

Řetízek ze stříbra

Stejně jako zlaté, tak i stříbrné řetízky nabízíme v mnoha různých provedeních. Vybírat můžete též z produktů pozlacených žlutým a růžovým zlatem.

Vzor řetěz

Doplňky v rockovém stylu nikdy nevyjdou z módy. Řetězové náhrdelníky dovolují vytvářet maximalistické sety šperků, které vypadají úžasně. Nosit je můžete také společně s náramky a náušnicemi v podobném stylu.

Řetízek pro muže

Je osvědčenou pánskou klasikou. Zavěste na něj křížek nebo přívěsek se znamením zvěrokruhu a sestavte parádní šperk k narozeninám pro přítele, bratra nebo otce. Výrazné zlaté a stříbrné řetízky typu Pancer či Figaro vypadají originálně a jsou oblíbenou součástí každého moderního outfitu.

Zajímavé kombinace

Trendem posledních let je vrstvení odlišných délek a šířek náhrdelníků. Silné a jemné řetízky vytváří na první pohled netradiční kompozice, které milují jak teenageři, tak i dospělé ženy. Decentní variantou je spojení drobných zlatých a stříbrných řetízků s přívěsky v minimalistickém stylu. Inspiraci hledejte u světoznámých celebrit, které kombinování různých šperků dovedly přímo k dokonalosti.

Dárek

Přítelkyně si zamiluje překrásný řetízek se srdíčkem či symbolem nekonečna. Pro kamarádku doporučujeme vybrat motiv čtyřlístku nebo začáteční písmenko jejího jména.