Vlastnosti produktu

Zn. č.: 205.102

Kategorie: Prsteny

Značka: Apart

Kolekce: Your Diamond Story by Apart

Drahokam: Diamant (1 ks.)

  • Brus diamantu: briliant
  • Hmotnost: 0,18 ct

Materiál: Bílé, rhodiované zlato

Ryzost: 750

Popis výrobku

Vzor dostupný také ve žlutým zlatě.

Sada výrobků

Náušnice z bílého zlata s brilianty 0,36 ct - ryzost 750
51 790
Přívěsek z bílého zlata s briliantem 0,18 ct - ryzost 750
27 090
Zlatý prsten s briliantem 0,30 ct - ryzost 750
52 890
Prsten z bílého zlata s briliantem 0,40 ct - ryzost 750
Nové
Prsten z bílého zlata s briliantem 0,40 ct - ryzost 750
82 390
Your Diamond Story

Your Diamond Story

Your Diamond Story by Apart je unikátní kolekce šperků s nádhernými diamanty, kterou do nedávna nabízel pouze APART v zahraničí. V této kolekci má každý diamant svou vlastní historii, která je zachycena ve speciálním certifikátu. Poznejte ohromující příběh o nejkrásnějším drahokamu a jeho cestě, kterou musel projít, aby zazářil pouze pro Vás. Nechte, ať se stane dokonalým symbolem Vašeho úspěchu, štěstí a lásky.

Třídění diamantů

Třídění diamantů

Odborníci pečlivě třídí všechny diamanty, aby vybrali pouze ty, které dosáhnou nejvyššího lesku. Tento proces vyžaduje především pečlivost, znalosti a dlouholeté zkušenosti. Diamant je zpočátku nenápadný, neleštěný krystal, ze kterého se však díky umění stane skutečný klenot.

Odhalte skrytou krásu

Odhalte skrytou krásu

Využívání nejnovějších 3D technologií v kombinaci se znalostmi a zkušenostmi odborníků umožňuje z krystalu drahokamu vytvořit nádherný diamant. Tento proces se nazývá mapování. Konečná hmotnost diamantu je zpravidla 30 – 40 % z původní hmotnosti krystalu.

Perfektní brus

Perfektní brus

Celý proces přeměny z nenápadného drahokamu na lesklý diamant začíná broušením na laseru. Následujícím krokem je vytvoření charakteristického tvaru kužele. Vyvrcholením těchto prací je manuální fasetování, které vyžaduje opravdu mimořádné dovednosti. Díky vynikající přesnosti při broušení Váš diamant doslova ožije a jeho jedinečný třpyt bude přinášet obdiv a potěšení.

Hodnocení kvality

Hodnocení kvality

Předtím, než je diamant zasazen do drahého kovu, prochází procesem certifikace. Kvalita diamantů je hodnocena podle principu 4C, který definuje 4 vlastnosti: čistota (clarity), barva (color), brus (cut) a hmotnost (carat). Ke každému prstenu je přiložen certifikát Your Diamond Story, na němž má každý diamant jedinečné číslo, a který popisuje cestu, kterou musel diamant projít, aby mohl zářit na Vašem šperku. Vše je doprovázeno fotografiemi z jednotlivých fází přeměny diamantu. Právě tento individuální a speciální přístup odlišuje Your Diamond Story od ostatních.

Výroba prstýnku

Výroba prstýnku

Při vzniku dokonalého prstýnku Your Diamond Story by Apart dochází ke synergii nejmodernějších výrobních technologií a umění kvalifikovaných klenotníků. Každý diamant je osazován s nejvyšší pečlivostí a hotový prstýnek podléhá přísné kontrole kvality.

Šperky, které si zaslouží briliantový třpyt

Šperky, které si zaslouží briliantový třpyt

Šperky z kolekce Your Diamond Story jsou vyrobeny ze slitiny 18 karátového zlata, které neobsahuje nikl. Jednotlivé vzory zaujmou především klasickým, nadčasovým designem a neodolatelnou krásou briliantů. Všechny prsteny mají plnou šínu s půlkruhovým vnitřním profilem, díky čemuž je zajištěno pohodlí při nošení.

Výroba prstýnku

Šperkovnice

Jedinečná kolekce dostupná pouze v APARTu. Šperky jsou vyrobeny z 18 karátového zlata (ryzot 750) bez přídavku niklu. Všechny prsteny mají plnou šínu se zaobleným vnitřním profilem, což zajišťuje pevnou konstrukci a komfort při nošení.

Ke každému produktu YDS by Apart získáte certifikát s detailními fotografiemi Vašeho diamantu a nádhernou šperkovnici pro uskladnění Vašich šperků.

Ověřit dostupnost a rezervovat na prodejně

Prosím, vyberte ze seznamu město nebo konkrétní prodejnu