Plnicí pera

Symbol dokonalého stylu. Značková pera jsou perfektním dárkem pro zvláštní příležitosti, zdůrazňující jejich důležitost. Pro svého majitele je to atribut, který určuje elitářství a status znalce.

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 54

Plnicí pera

Plnicí pero je jedním z nejelegantnějších psacích nástrojů. Jak funguje plnicí pero? V tomto případě je psací materiál tekutý inkoust, který vlivem gravitace stéká do kovového hrotu.

Jak psát plnicím perem?

Psaní plnicím perem nevyžaduje zvláštní mačkání samotného pera ani přitlačování hrotu k papíru. Správný profil a správné umístění plnicího pera v ruce znamená, že při dlouhém psaní se ruka neunaví, ale uvolní.

Pro koho je plnicí pero?

Psaní plnicím perem je vzhledem ke konstrukci plnicího pera velmi pohodlná a osloví každého. Jak studenty, tak i osoby, které jsou profesně aktivní řadu let. Dostupnost designů, modelů a barev plnicích per vám umožní najít dokonalost.

Plnicí pera Parker

Nabídka společnosti Apart zahrnuje plnicí pera Parker. Mezi nimi můžete najít vzory a modely s různou estetikou, což vám umožní vybrat si konkrétní pero podle vašeho vkusu. Plnicí pera Parker byla seřazena podle kolekce, což může usnadnit nalezení toho dokonalého. Plnicí pera Parker jsou mimořádně elegantní a vyznačují se spolehlivou kvalitou již od roku 1888.

Plnicí pera Waterman

Značka Apart nabízí také plnicí pera Waterman. Nadčasová elegance a fenomenální detaily jsou znaky, které odlišují každý z modelů značky. Můžete najít klasičtější designy stejně jako plnící pera Waterman v živých barvách, přičemž všechny se vyznačují vysokou kvalitou.

Plnicí pera jako dárek

Není pochyb o tom, že plnicí pero jako dárek je dobrý nápad. Navíc se hodí pro každou příležitost. Může být věnováno studentům při příležitosti zpět do školy, elegantně zabalené potěší pod Vánočním stromečkem a bude dokonale ctít Den matek. Plnicí pero jako dárek bude vhodné k povýšení v práci, narozeninám nebo promoci.

Plnicí pero s rytinou

Vybrané modely Parker a Waterman vám umožňují přidat rytinu. Hodně však záleží na konkrétním provedení a modelu. Při rozhodování o koupi se vyplatí mít na paměti tuto formu personalizace. Gravírované plnicí pero obdarovaného jistě potěší a bude jedinečným suvenýrem po mnoho let.

Plnicí pera ve společnosti Apart
Kuličková pera v Apart
Plnicí pera Parker
kuličková pera Parker
Plnicí pera Waterman
Propisky Parker
Propisky Waterman