Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 41

Love

„Vše, co potřebuješ, je láska“, tak zní refrén písně od legendární skupiny z Liverpoolu. A my nemůžeme jinak než s nimi souhlasit. Na stránkách Apart.cz naleznete mezi množstvím překrásných vzorů i šperky s romantickými motivy, které přinášejí jasné poselství.

Prsten

Nejromantičtějším gestem je darovat zlatý prsten s nápisem Love. Vaši přítelkyni potěší nejen na Valentýna, ale bude jí dělat radost i po zbytek roku.

Náhrdelník a náramek

Mezi oblíbené každodenní doplňky patří minimalistické kousky, které přímo vybízejí k zajímavému vrstvení. K dispozici jsou jemné náramky a náhrdelníky s umělecky zpracovaným nápisem Love v kombinaci se srdíčkem, čtyřlístkem nebo nekonečnem, díky kterým budete mít „lásku“ neustále u sebe. Pořiďte si elegantní ozdobu pro jakoukoliv příležitost a vyberte si z nabídky výrazných náramků a náhrdelníků s romantickými motivy. Nechybí ani roztomilý náhrdelník s Mickey Mousem, který okouzlí nejen děti. Kolekce Fun Fun zase nabízí trendy šňůrkové náramky se stříbrným, nebo pozlaceným přívěskem a destičkami, na které můžete nechat vygravírovat svůj vzkaz.

Přívěsek

Své milované věnujte přívěsek „Love“, který to, co cítíte v hloubi srdce, vyjádří za vás. Nezapomeňte ho sladit také s vhodným řetízkem, dárek tak bude kompletní a připravený udělat radost.

Náušnice

Zlaté nebo pozlacené náušnice s nápisem Love jsou stylovým doplňkem nejen na rande. Stanou se oblíbenou ozdobou, kterou bude vaše vyvolená vždy s radostí nosit a připomínat si tak kouzelné okamžiky.

Beads

Prohlédněte si nabídku populárních šperků Beads, které umožňují vytvářet originální sety s přívěsky a korálky v jedinečném designu. Můžete je sbírat, různě mezi sebou kombinovat a pokaždé tak vytvořit úplně nový doplněk. Mezi nejoblíbenější symboly patří například srdíčko, nekonečno, klíček, visací zámek nebo Love, které vám pomohou vyznat lásku.

Charms

Sestavte si s kolekcí Charms oslňující soupravu přesně podle svého přání. Na módní řetízkový náramek, náhrdelník či náušnice s očky připněte různé přívěsky, například s motivem „Love“, a těšte se zajímavými kousky, které vám bude každý závidět.