Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 36

Srdeční puls

Když vezmete milovaného partnera za ruku, váš tep se synchronizuje a stanete se jedním tělem i duší. Křivka tlukoucího srdce patří mezi poměrně nový, avšak velmi oblíbený motiv.

Apart nabízí rozmanité varianty zlatých, stříbrných a pozlacených náramků s přívěskem v podobě EKG, které ladí jak s elegantním, tak i ležérním outfitem. Právě proto si již stihly najít příznivce mezi řadou žen i dívek. K dispozici jsou originální kousky s řetízky v různých barvách kovu a ve spojení se symbolem nekonečna. Doplněk ve formě červené šňůrky s přívěskem posázeným třpytivými drahokamy vás okouzlí jemnými detaily a uměleckým zpracováním. Zkombinujte jej s dalšími šperky v podobném stylu, hodinkami či minerálními náramky.

Pokud hledáte alternativu k obvyklým romantickým vzorům, jsou pro vás minimalistické náhrdelníky se srdečním pulsem tím pravým. Dáváte-li přednost výraznějším kouskům, zkuste překrásné náhrdelníky v jedinečném designu s lesklými kamínky, které se stanou univerzální ozdobou na jakoukoliv příležitost.

Srdíčkový přívěsek s křivkou EKG v sobě ukrývá poselství lásky a sounáležitosti. Nezapomeňte k němu vybrat i vhodný řetízek a věnujte jej své drahé polovičce například k Valentýnu. Nejlépe vynikne jako součást setu s kousky ze stejné kolekce, zejména s náušnicemi nebo náramkem. Na závěr zvolte možnost „poslat produkt jako dárek“ a překvapte svou milovanou jedinečným šperkem s vkusným přáníčkem v libovolném dekoru.