Manžetové knoflíčky

Klenotnictví Apart nabízí šperky nejrůznějších druhů a cenových kategorií. Stejně tak jako náušnice hodně prozradí o stylu ženy, manžetové knoflíčky podtrhnou šarm každého muže. K dispozici jsou produkty vyrobené z ušlechtilé oceli, stříbra, žlutého či bílého zlata. Doporučujeme vyzkoušet i jejich barevné kombinace.

Elegantní muži dávají přednost manžetovým knoflíčkům v minimalistickém provedení, ke kterým můžete sladit například sponu do kravaty. Příznivce originálního designu zaujmou varianty s keramikou, uhlíkovým vláknem či vykládané dřevem. Moderní gentlemani poté ocení vzory s onyxem, jantarem, achátem nebo zirkony. Sběratelé neodolají mimořádným kouskům, které najdete u značky Aztorin. Opravdu exkluzivní ozdobou pro zvláštní příležitosti jsou manžetové knoflíčky s diamanty. Stanou se báječným překvapením také k výročí nebo významnému jubileu.

Skvělým způsobem jak doplňky personalizovat je gravírování. Na vzor dle svého výběru si nechte vyrýt připravený symbol, či vlastní vzkaz. Hodí se třeba jako výjimečný pánský svatební šperk nebo mimořádný dárek na rozlučku se svobodou.