Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 25

Cestování

Ještě nikdy v historii nebylo cestování tak snadné a běžné, jako je tomu dnes. Každý člověk má bezpochyby seznam míst, více i méně vzdálených, které by jednoho dne rád navštívil. Šperky s cestovatelskými motivy vám pomohou všechna přání proměnit ve skutečnost.

Náramek

Než se budete moci vypravit na vysněnou dovolenou, zkraťte si své čekání náramkem s přívěskem planety, letadla, srdce, nekonečna, pohlednice nebo kompasu. Stane se nejen okouzlujícím doplňkem, ale také talismanem pro štěstí. Můžete vybírat jak z decentních, tak i výrazných náramků se třpytivými kamínky. Milovníci originálních kousků ocení náramky vyrobené z ušlechtilé oceli. Značka Artelioni nabízí nevšední náramek s přívěskem ve formě horkovzdušného balónu s perletí, který vám bude každý závidět.

Náušnice

Dokonalým tipem na dárek pro vášnivé cestovatele nebo třeba kamarádku letušku jsou náušnice ve tvaru letadla, kompasu či planety. K dispozici jsou zlaté, stříbrné a pozlacené náušnice, které sladíte s jakýmkoliv outfitem.

Náhrdelníky

Celkový look by nebyl kompletní bez náhrdelníku ve stejném stylu. Symbolem každého objevitele je odedávna mapa a glóbus, které jsou v nabídce v různých provedeních. Velmi populární je také kompas, který vám ukáže správný směr cesty, nebo letadlo, které se stane originální připomínkou letní dovolené. Na Apart.cz najdete také náhrdelník od značky Elixa zdobený nejznámějšími památkami, díky nimž procestujete celý svět.

Přívěsky

Dáváte-li přednost decentním kouskům, pořiďte si zlatý přívěsek ve formě planety nebo horkovzdušného balónu. Nezapomeňte ho sladit s řetízkem a zkombinovat s náramkem či náušnicemi ze stejné kolekce. Vytvoříte tak originální soupravu na každodenní nošení.

Beads

Pokud si rádi sestavujete vlastní doplňky, budou pro vás šperky Beads tím pravým. Nejprve si zvolte základní typ náramku, náhrdelníku nebo náušnic a poté na ně navlékněte přívěsky se svými oblíbenými motivy. Můžete je přidávat, sbírat a podle příležitosti či nálady obměňovat. Milujete cestování a perfektní dovolená pro vás znamená nekonečný odpočinek na pláži? Tak to vám nesmí chybět přívěsek letadla, zeměkoule, kompasu, hvězdice, kraba, palmy nebo mušle.

Charms

Podobně si vytvoříte překrásné sety také s kolekcí Charms. Na řetízek s očky připněte přívěsky na karabince s písmenem a znamením zvěrokruhu, které vám pomohou soupravu personalizovat. Dále můžete přidat motivy, které budou představovat vašeho mazlíčka či hobby. Rádi poznáváte svět? Pořiďte si přívěsky ve tvaru kompasu, zeměkoule a dopravních prostředků, jako je kolo, letadlo nebo horkovzdušný balón.

Pánské doplňky s tématem cestování

Pro všechny moderní muže připravila značka Aztorin jedinečné náramky, náhrdelníky a prsteny se vzorem kompasu či mapy, které se dokonale hodí k ležérnímu stylingu. Nevíte, co vybrat tátovi, bratrovi nebo příteli, který miluje cestování? Mezi žhavé trendy patří náramek na koženém řemínku s přívěskem ve formě kompasu. V nabídce najdete také působivou klíčenku, která ozdobí nejen klíče, ale například i zip u batohu.