Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 29

Kuličky

Na stránkách Apart.cz najdete velké množství šperků s populárními motivy. Mezi žhavé trendy patří doplňky v moderním nebo minimalistickém designu. Pořiďte si například jedinečné vzory v podobě kuliček, které vás skvěle ozdobí při jakékoliv příležitosti.

Prsteny

Milovníci stříbra ocení jemné prsteny s drobnými kuličkami. Skvěle vypadají jak samostatně, tak s dalšími prsteny osazenými zářivými kamínky. Nabízíme také elegantní kousek ve formě prstenu s perlou.


Geometrickými liniemi a kovovým leskem se vyznačují prsteny vyrobené z ušlechtilé oceli.


Značka Artelioni přichází se zajímavým prstenem v odstínu růžového zlata se třpytivými markazity. Slaďte jej s ostatními vzory z kolekce Shinea vytvořte si překrásnou soupravu, kterou vám bude každý závidět.

Náramky

Své zápěstí ozdobte zlatými, stříbrnými nebo pozlacenými náramky s oblíbeným motivem kuliček. Značky Elixa a Artelioni přináší výrazné náramky s řetízky a kuličkami, které si oblíbí příznivci originálních doplňků.


Módní náramky na šňůrce přidejte ke svým hodinkám či koženému náramku a bavte se neobvyklými kombinacemi.


Vyznavači barev neodolají nabídce náramků se zirkony ,skleněnými korálky, acháty, perlami nebo onyxy.


Nevíte, co darovat své sestře či nejlepší kamarádce? Doporučujeme řetízkové náramky s kuličkami, srdíčky, nekonečnem nebo placičkami, které každého okouzlí svým dokonalým zpracováním a jemnými detaily.

Náušnice

Kdyby si ženy měly vybrat jen jeden druh šperku, náušnice by byly jasnou volbou. Minimalistické náušnice ve tvaru kuliček se stanou decentním kouskem na každodenní nošení.


Dáváte přednost třpytivým doplňkům? Pořiďte si náušnice s kuličkami a lesklými zirkony, diamanty nebo nadčasovými perlami, které k vám přitáhnou pozornost.


Trendem je nosit v každém uchu jinou náušnici, popřípadě i více najednou. A proto na Apart.cz najdete také náušnice, které můžete zakoupit po jedné nebo v sadě.


K dispozici jsou i visací náušnice, které sladíte s elegantním outfitem či letními šaty.

Náhrdelníky

Těšte se z překrásného designu a ozdobte se zlatými, stříbrnými nebo pozlacenými náhrdelníky s kuličkami. Klidně vrstvěte více řetízků najednou a kombinujte různé odstíny kovů. Působivě vypadají náhrdelníky se zářivými korálky či perličkami.


Tvar kuliček skvěle ladí také s dalšími oblíbenými motivy, jako jsou zejména srdce, motýl nebo hvězda.


Výrazný outfit zasluhuje zajímavé detaily, pořiďte si například moderní náhrdelník ve formě kuliček se střapcem či kruhem. Masivnějších ozdob se nemusíte vzdávat ani v případě, že jinak vyznáváte minimalismus, doporučujeme však zbytek oblečení nechat v neutrálních tónech.

Přívěsky

Jemný přívěsek v podobě kuličky ocení i ženy, které obvykle šperkům příliš neholdují. Nezapomeňte k němu přidat vhodný řetízek a náušnice. Sestavíte tak univerzální soupravu, která vás zkrášlí při jakékoliv příležitosti.


Přívěsek ve tvaru kuličky najdete také v kolekci Charms. Na náramek, náhrdelník nebo náušnice připněte přívěsky s populárními motivy či decentními vzory jakými jsou právě kuličky.