Šperky

Seřadit podle:
Zobrazit
Nalezené položky: 169

Chlapeček

Narození miminka je radostnou událostí, kterou je potřeba pořádně oslavit. Například skrze šperky s dívčími nebo chlapeckými motivy, jež se stanou dokonalou památkou na první momenty strávené společně.

Náramky 

Na Apart.cz objevíte zlaté, stříbrné a pozlacené náramky, které budou překrásným dárkem pro novopečenou maminku. K dispozici jsou řetízkové náramky s přívěskem dětských chodidel, dlaní či kočárku, na nějž si můžete nechat vyrýt osobní věnování a tak ho personalizovat, vhodné je zejména jméno, datum nebo krátký vzkaz.

Pro příznivce nejnovějších trendů jsme připravili šňůrkové náramkykolekce Fun Fun, které poslouží také jako originální náramky přátelství. 

Náušnice

Stylovým doplňkem na každodenní nošení jsou náušnice, tzv. pecky, ve tvaru nožiček se třpytivými zirkony a kočárku ozdobeném barevným smaltem.

Náhrdelníky a přívěsky

Pro umocnění celkového dojmu přidejte stříbrný náhrdelník s motivem dětských chodidel nebo srdíčkem. Oslavujete narození chlapce? K této příležitosti se skvěle hodí zlatý náhrdelník s přívěskem a nápisem „It’s a boy“, kterým potěšíte svou milovanou při návratu z porodnice.

V nabídce nechybí ani přívěsky, a to jak v jemném, tak i výrazném designu se zářivými kamínky. Každá maminka od malého rošťáka ocení přívěsek v podobě dětských nožiček či postavičkou. Nezapomeňte ho zkombinovat s vhodným řetízkem, dále přidejte třeba náušnice nebo náramek a sestavte si okouzlující soupravu.

Beads

Se šperky Beads zhotovíte originální náramky, náhrdelníky a náušnice přesně podle svého přání. Mezi bestsellery patří kovový náramek, na léto jej však doporučujeme vyměnit za koženou šňůrku. Navlékněte na ni přívěsky s populárními motivy, které budou představovat osobnost, oblíbenou barvu, zvíře či činnost, a vyprávět tak jedinečný příběh. Nepostradatelné jsou i přívěsky se symboly pro štěstí, například podkovou nebo čtyřlístkem. Romanticky založené ženy poté ocení přívěsky srdce a nekonečna. Sháníte dárek pro novopečenou maminku? Věnujte jí set s přívěskem dětských chodidel, botičky, dupaček, miminka a nápisem „Baby“ či „Love mum“ vyvedeným v modrých pastelových tónech.

Charms

Také s kolekcí Charms si podobným způsobem vytvoříte působivé doplňky na jakoukoliv příležitost. Řetízek s očky ozdobte přívěsky na karabince, které jsou dostupné jak v decentním, tak i nápadném provedení. Nastávající maminku překvapte soupravou se zlatým nebo pozlaceným přívěskem dětských nožiček, jenž jí určitě udělá ohromnou radost. 

Slavnostní

V Apartu najdete i památkové předměty ve formě zlatých nebo stříbrných lžiček, chrastítek a dudlíků, které v sobě ukrývají speciální místo na uložení prvního vypadlého zoubku. K dispozici jsou kousky se vzorem medvídka, čápa, andílka, srdíčka či postavičky, jež se stanou skvělým dárkem zejména ke křtu a při první návštěvě u miminka.

Holčička

Mateřství patří mezi nejkrásnější období v životě ženy. Máte doma malou princeznu nebo sháníte dárek pro novopečenou maminku, které se narodila holčička? V obou případech budou perfektní volbou šperky s dívčími motivy.

Náramky

Pořiďte si nádherný doplněk ve formě řetízkového náramku s přívěskem dlaní, dětských chodidel či kočárku s barevným smaltem. Můžete vybírat ze stříbrných, pozlacených nebo zlatých vzorů, a to jak v minimalistickém, tak i ozdobném provedení. V nabídce nechybí ani šňůrkové náramky, které jsou žhavým trendem posledních let.

Náušnice

Krása spočívá v detailech, odměňte sebe či své blízké zajímavými náušnicemi, tzv. peckami, ve tvaru kočárku s růžovým smaltem. K dispozici jsou také stříbrné náušnice s motivem dětských nožiček a třpytivými zirkony, slaďte je s přívěskem ze stejné kolekce a vytvořte jedinečný set pro jakoukoliv příležitost.

Náhrdelníky

Pro výraznější styling přidejte stříbrný náhrdelník s přívěskem dětských chodidel a růžovým nebo čirým korálkem. Mamince holčičky udělá ohromnou radost zlatý náhrdelník se srdíčkovým přívěskem a nápisem „It's a girl“, který se navíc stane památkou na celý život. Naproti tomu malé parádnice ocení zlatý náhrdelník s přívěskem víly či panenky.

Přívěsky

V Apartu objevíte také přívěsky v jemném nebo působivém designu. Nadané tanečnice si zamilují přívěsek ze žlutého či bílého zlata s baletkou a zářivými diamanty. Nezapomeňte jej zkombinovat s vhodným řetízkem a věnujte výjimečný dárek například k narozeninám.

Beads a Charms

Kolekce Beads se skvěle hodí pro všechny ženy a dívky, které si rády sestavují vlastní náramky, náhrdelníky nebo náušnice. Přívěsky a korálky můžete postupně sbírat, různě kombinovat či obměňovat a tím přetvořit styl celé soupravy. Holčičky ocení přívěsek pozlacený růžovým zlatem s panenkou a lesklými zirkony. Nevíte, čím překvapit maminku při návratu z porodnice? Doporučujeme okouzlující soupravu s přívěsky v podobě kytičky, dětské botičky, dupaček, chodidel či nápisu „Baby“ ozdobeným smaltem.

I se šperky Charms si sestavíte originální sety, na řetízek s očky připněte přívěsky na karabince s populárními motivy. Mezi bestsellery patří romantické, zvířecí a rostlinné vzory nebo symboly štěstí. Přívěsky mohou představovat osobnost, oblíbené zvíře, hobby či třeba barvu a vyprávět tak životní příběh. Při příležitosti první návštěvy u miminka budou perfektní přívěsky s dětskými chodidly.

Slavnostní

Pokud si stále nejste jisti, jakým šperkem uděláte největší radost novopečené mamince, prohlédněte si památeční předměty. Oslavujete narození dcery? K dispozici jsou stříbrná chrastítka, dudlíky a lžičky s motivem hvězdičky, zvonku, srdíčka, čápa nebo postavičky posázené růžovými kamínky. Šperk přivedete k dokonalosti pomocí gravírování. Nechte si na něj vyrýt třeba jméno či krátký vzkaz a věnujte nezapomenutelný dárek.

Maminka

Ten nejdůležitější člověk na světě, který vás bude navždy bezmezně milovat. Odměňte svou maminku za celoživotní péči a starost nevšedním šperkem s mateřskými motivy, který se stane mimořádným dárkem zejména při příležitosti Dne matek nebo narozenin.

Náramky

Na Apart.cz objevíte zlaté, stříbrné či pozlacené náramky s přívěsky v podobě srdce, nekonečna, placiček a korálků s nápisem „Máma“. V kolekci Fun Fun poté najdete náramky na šňůrce, které patří mezi žhavé trendy posledních let. Značka Artelioni přináší populární náramky s minerály. Akvamaríny a křemeny v kombinaci s písmenky, která vytváří slovo „Mum“, skvěle doplní váš každodenní styling. Milovníci nadčasové elegance ocení perlový náramek s mosazí, přidejte ho ke svým hodinkám a oslňte všechny originální soupravou!

Náhrdelníky a přívěsky

Prostřednictvím náhrdelníku s nápisem „I love Máma“ dáte najevo své city. Zvolte buď minimalistický, anebo výrazný náramek se třpytivými zirkony, diamanty či skleněnými korálky.

Nabídka obsahuje také zlaté, stříbrné a pozlacené přívěsky s anglickým slovem „Mum“ nebo českým „Máma“. Zajímavou variantou je otevírací medailon, do kterého můžete vložit rodinnou fotografii. Slaďte ho řetízkem a věnujte dokonalou památku na celý život!

Beads

Kolekce Beads představuje jedinečnou možnost, jak si vytvořit působivé doplňky přesně podle svého přání. Nejprve si vyberte základní typ náramku, náhrdelníku či náušnic, na které budete přívěsky a korálky se svými oblíbenými motivy navlékat. Mezi bestsellery patří romantické, zvířecí a rostlinné vzory. Přívěsky mohou vyprávět váš osobní příběh a popisovat důležité životní okamžiky. Jste s maminkou nejlepší kamarádky nebo právě čekáte miminko? V obou případech vám nesmí chybět přívěsek se srdíčkem a nápisem „Máma“. K dispozici jsou i hotové sety, které udělají radost při jakékoliv příležitosti.

Charms

Podobně si sestavíte překrásné soupravy také se šperky Charms. Na zlatý, stříbrný či pozlacený řetízek s očky připněte přívěsky na karabince. Nezapomenutelným dárkem se stanou přívěsky s nápisy „I love mum“ a „Forever“, díky kterým ukážete mamince, jak moc pro vás znamená.